AKADEMİK İŞBİRLİKLERİ

ÖNCEKİ SAYFA

Bilgi Üniversitesi İşbirliği

Gayrimenkul sektöründeki ihtiyaçlar doğrultusunda üniversitelerle işbirliği halinde programlar oluşturan GYODER Akademi; üyelerine Bilgi Üniversitesi Yapım Yönetim, Finans alanındaki yüksek lisans programlarında %30, diğer tüm programlarında %20 kurumsal indirim imkanı sağlıyor.


Yüksek lisans programları için tıklayınız.

Detaylı bilgi için:
444 0 428
graduate@bilgi.edu.tr

 

 

İstanbul Teknik Üniversitesi ile işbirliği

GYODER tarafından sağlanacak veriler İTÜ Çevre ve Şehircilik Uygulama Araştırma Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Birimi tarafından toplanıp, GYODER ile paylaşıldıktan sonra sadece GYODER tarafından sektörün ve kamuoyunun bilgisine sunulacak.

 

Ankara Üniversitesi Taşınmaz Geliştirme Anabilim Dalı Yüksek Lisans ve Doktora Programları

GYODER ile Ankara Üniversitesi Rektörlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde Taşınmaz Geliştirme Anabilim Dalı’nda yüksek lisans ve doktora programları için Derneğimiz üyelerine yönelik özel kontenjan olanağı sağlanmıştır. GYODER üyelerine özel % 25 oranında indirim imkanı sunulmaktadır.

 

Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Taşınmaz Geliştirme Anabilim Dalı tezli yüksek lisans ve doktora programları kayıtları ile ilgili detaylı bilgi için 0312 600 01 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

İstanbul Ticaret Üniversitesi Lisansüstü Programları

GYODER ve İstanbul Ticaret Üniversitesi arasında imzalanan protokol çerçevesince GYODER üyelerine yüksek lisans programlarında % 25 indirim imkanı sunulmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin:

444 0 413

www.ticaret.edu.tr

GYODER ETKİNLİK TAKVİMİ

GYODER ÜYELİK

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER’e yeni üye olmak için gerekli bilgileri buradan öğrenebilirsiniz

ÜYELİK