EĞİTİMLER

ÖNCEKİ SAYFA

Mayıs 2014

22

09:30 - 12:30

Varlık Yönetimi Eğitim Semineri

Ülkemizin içinde bulunduğu gayrimenkul geliştirme pazarı, artan ürün çeşitliliği ve piyasa derinliği ile birlikte yakın gelecekte özellikle ticari gayrimenkuller için yatırım pazarı haline gelecek. Bu aşamada özellikle kurumsal yatırımcıların gereksinimi olan ve piyasadaki ürün, kullanıcı, fiyat dengeleri, pazar özellikleri ve yerel/uluslararası stratejik karar alma süreçlerini bilen varlık yöneticilerinin önemi ortaya çıkacak. Eğitim varlık yönetimine giriş özelliğini taşıyor.

 

 

  • Yatırımcı ne ister?
  • Varlık yöneticisinin görevi ve becerileri
  • Varlık yöneticisi / Bina Yöneticisi farklılıkları
  • Kiralık Gayrimenkul Hayat Döngüsü
  • Varlık yönetiminde muhasebe, bütçeleme, tahmin, analiz
  • Finansal Raporlama
  • Finansman
  • Performans Ölçümü

 

Eğitmenler

 

Firuz Soyuer

 


Eğitim Yeri 

GYODER Ofisi
Cumhuriyet Caddesi Pegasus Evi No:48 Zemin Kat C Elmadağ, İstanbul


Eğitmen Hakkında


Firuz Soyuer

Firuz Soyuer, 1993 yılında İstanbul-Türkiye’de kurulan DTZ Pamir&Soyuer Gayrimenkul Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ve yönetici ortaklarındandır. DTZ’ye katılmadan önce 1991 ve 1993 yılları arasında Istanbul’da Colliers International şirketinde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Soyuer, 1990 ve 1991 yılları içinde Bankers Trust Co. ile ortaklığı olan Türk Merchant Bank’ın bir üyesi olarak çalışmıştır. 1985 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği dalında lisans eğitimini tamamlayan Soyuer, 1988 yılında Southern Illinois University, Carbondale’den finans konusunda MBA derecesini almıştır. Soyuer, 2003 yılından bu yana Sermaye Piyasası Kurulu’nun lisanslı değerleme uzmanlarından biri olup aynı zamanda RICS üyesidir.

1999 yılından beri ULI üyesi olan Soyuer, 2003 yılından bu yana ULI Türkiye Yönetim Komitesi Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

 

KAYIT FORMU

GYODER ETKİNLİK TAKVİMİ

GYODER ÜYELİK

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER’e yeni üye olmak için gerekli bilgileri buradan öğrenebilirsiniz

ÜYELİK