KATILDIĞIMIZ ETKİNLİKLER

ÖNCEKİ SAYFA

Cityscape Global 2015

8-10 Eylül 2015

 

GYODER 8-10 Eylül 2015 tarihleri arasında Dubai'de düzenlenen Cityscape Global fuarında bu yıl da yer alarak Türkiye gayrimenkul sektörünü en iyi şekilde temsil etmiştir. Cityscape Global fuarında açılan stantta hem Türkiye'den, hem de yurtdışından birçok önemli temsilciler ağırlanmıştır.

 

Ayrıca, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Kültür A.Ş. ile ortaklaşa hazırlanan İstanbul’un ve Türkiye Gayrimenkul Sektörünün anlatıldığı “An Investor’s Guide” isimli yayın seti GYODER standında ve tüm fuar alanında dağıtılmıştır.

 

DETAYLI BİLGİ

İnşaat Sektörünün Dünyadaki ve Türkiye'deki Durumu, Sorunları, Gaziantep Özelinde Sektörün Geleceği ve Alınacak Önlemler Paneli

26 Şubat 2015


Gaziantep Ticaret Odası (GTO)’nın Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ‘nin desteğiyle düzenlediği "İnşaat Sektörünün Dünyadaki ve Türkiye'deki Durumu, Sorunları, Gaziantep Özelinde Sektörün Geleceği ve Alınacak Önlemler" konulu panel, 26 Şubat 2015 Perşembe günü Gaziantep Ticaret Odası’nda gerçekleştirildi. 

DETAYLI BİLGİ

İnşaat Sektörü Zirvesi

27 Ocak 2015

 

27 Ocak 2015’de Ankara’da İnşaat Sektörü Zirvesi’nde Başbakan’a ve sekiz Bakan’a GYODER, TMB, KONUTDER, İNTES, TürkMMMB başkanları tarafından sektörün sorunları ve çözüm önerilerini içeren sunumlar yapıldı.

DETAYLI BİLGİ

Konut Konferansı 2014

25 Kasım 2014

Türkiye ekonomisinin lokomotifi inşaat sektörünün yapı taşı “konut”u, tüm boyutlarıyla ele alan 25 Kasım’da Yapı-Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilen Konut Konferansı'nda GYODER tarafından Yönetim Kurulu Üyesi Neşecan Çekici moderatörlüğünde Gelişen Kentlerde Büyü(me)yi Okumak konulu panel düzenlenmiştir.

DETAYLI BİLGİ

Cityscape Global 2014

21 - 23 Eylül 2014

Cityscape Global 2014’e stand alınarak katılınmış, bireysel yabancı yatırımcıya yönelik hazırladığımız “How to buy property in Turkey” kitapçığının revize edilmiş 2. baskısı kamuoyunun dikkatine sunulmuştur.

DETAYLI BİLGİ

Cityscape Global 2013

8 – 10 Ekim 2013. 

Dünyanın en önemli gayrimenkul fuarlarının başında gösterilen ve 8-10 Ekim’de Dubai’de düzenlenen Cityscape 2013’e stand alınarak katılınmış, Türkiye’deki en doğru yatırımın sırlarını uluslararası yatırımcılarla paylaşmak amacıyla bireysel yabancı yatırımcıya yönelik hazırladığımız “How to buy property in Turkey” kitapçığı kamuoyunun dikkatine sunulmuştur.

DETAYLI BİLGİ

Turkish Real Estate Sector in the Vision of 2023

Turkish Real Estate Sector in the Vision of 2023

MIPIM 2013, 12 – 15 Mart, Cannes 

"Türkiye'nin Gayrimenkul Platformu" GYODER, Türkiye gayrimenkul sektörünün uluslararası arenada tanıtımı için 12-15 Mart 2013 tarihlerinde Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleştirilen Türkiye'nin "Onur Ülkesi" olarak yer aldığı MIPIM 2013’de aktif bir şekilde rol aldı. 13 Mart, Çarşamba günü GYODER'in düzenlediği panelde, Türkiye gayrimenkul sektörünün 2023 vizyonu ele alındı.

DETAYLI BİLGİ

Cityscape Global 2012

Cityscape Global 2012, 2 – 4 Ekim, Dubai
 

"Türkiye'nin Gayrimenkul Platformu" GYODER, Türkiye gayrimenkul sektörünün uluslararası arenada tanıtımı için 2-4 Ekim 2012 tarihlerinde Dubai'de gerçekleştirilen Türkiye'nin "Onur Ülkesi" olarak yer alacağı Cityscape Global 2012'de de aktif bir şekilde rol aldı. 3 Ekim, Çarşamba günü GYODER'in düzenlediği 2 ayrı panelde panelde, Türkiye gayrimenkul sektörü, uluslararası yatırımcılara tüm yönleriyle tanıtıldı. Ayrıca GYODER, Türkiye'yi temsil etmek amaçlı açtığı stantta hem Türkiye'den hem de yurtdışından temsilcileri ağırladı. 

DETAYLI BİLGİ

MIPIM- dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarı

MIPIM- dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarı

MIPIM 2011, 8 – 11 Mart, Palais des Festivals, Cannes, Fransa

MIPIM, sektörün üst düzey yöneticilerine buluşma, uzun süreli iş ilişkileri kurma ve en son projelerini tanıtma imkanı sunan, yatırımcı, geliştirici, yerel yönetimler ve diğer gayrimenkul profesyonelleri için başlıca buluşma noktasıdır. 

Siz de gayrimenkul sektörünün bu en önemli platformunda yer alarak, dört yoğun gün boyunca 81 ülke’den 18.000 sektör mensubuna projelerinizi tanıtabilir, karlı işbirlikleri yaratabilir ve anlaşmalar gerçekleştirebilirsiniz. 

DETAYLI BİLGİ

Perakende Günleri'10

20-21 Ekim 2010

Derneğimiz 20-21 Ekim 2010 tarihlerinde düzenlenen Perakende Günleri’10 Fuarına bir stand alarak katılmıştır.

DETAYLI BİLGİ

Uluslararası Yapı Fuarı

5-9 Mayıs 2010

Derneğimiz, 5-9 Mayıs 2010 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan Uluslararası Yapı Fuarı'na bir stand alarak katılmıştır.

DETAYLI BİLGİ

Real Estate In Emerging Markets Konferansı

2 Aralık 2008 

2 Aralık 2008 tarihinde Wharton School tarafından New York’ta düzenlenen Real Estate In Emerging Markets Konferansı’nda derneğimiz de yer aldı. Konferans'da 2009 yılı beklentileri, gelişmekte olan pazarlardaki varlık değerleri, gayrimenkul sektörünün içinde bulunduğu durum, global krizin etkileri ve gelişmiş ülkelerin gayrimenkul politikalarında izleyeceği yollar konuşuldu.

DETAYLI BİLGİ

EPRA KONFERANSI

3 - 4 Eylül 2008 

3 - 4 Eylül 2008 tarihlerinde Stockholm’da düzenlenen EPRA’nın yıllık konferansında Derneğimiz yer aldı. Konferansın konuk konuşmacıları arasında yer alan; The Times of London’ın köşe yazarı ve GaveKal Capital’in kurucu ortağı olan Anatole Kaletsky Amerika’da Gayrimenkul sektöründeki krizin Avrupa ülkelerine de sıçrayışı hakkında görüş bildirdi. Renkli ve sıra dışı yaklaşımıyla bilinen Wolfgang Grulke ise yaptığı konuşmada; finans, gayrimenkul değerleri, likidite, petrol faktörlerinin iç içe geçen dünyamızdaki etkileri üzerine sunum yaptı. Konferansta GYO’ların dünyadaki gelişimi, portföy yapıları, dünya ekonomisi ve gelecek dönem beklentileri ele alındı. Sektörel raporlar ve sunumlar katılımcılarla paylaşıldı.

DETAYLI BİLGİ

REAL VIENNA

27 - 29 Mayıs 2008 

27-29 Mayıs 2008 tarihlerinde Viyana’da düzenlenen ve gelişmekte olan pazarların önemli gayrimenkul ve yatırım fuarlarından biri olan REAL VIENNA’da GYODER’e bir stand tahsis edildi. GYODER şemsiyesi altında REAL VIENNA’da ülkemizi üyelerimizden İş GYO, Nurol GYO, Akfen GYO ve Emlak Konut GYO temsil etti. Gayrimenkul sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olan fuara Türkiye’den de sektörün önemli kuruluşları katıldı.

DETAYLI BİLGİ

MIPIM

11 - 14 Mart 2008 

Derneğimiz, 11-14 Mart 2008 tarihlerinde Cannes’da düzenlenen, dünyanın en büyük ve prestijli gayrimenkul fuarı olan MIPIM Uluslararası Gayrimenkul Fuarı’na bir stand alarak katıldı. Fuara 89 ülkeden 29.000 karar vericinin ve 7.600’den fazla yatırımcı katıldı.

DETAYLI BİLGİ

“ULI Bulding a Sustainable Future: Trends, Opportunities and Challanges” Konferansı

11 - 14 Şubat 2008 

GYODER, 11-14 Şubat 2008 tarihlerinde Dubai’de düzenlenen Urban Land Institute (ULI) konferansındaydı. Konferansta sürdürülebilirlik, sürdürülebilir imarların yararları ve sürdürülebilirliğe ulaşmak için bir sonraki adımlar başlıca oturum konularını oluşturdu. Konferansa katılım oldukça yüksekti.

DETAYLI BİLGİ

GYODER ETKİNLİK TAKVİMİ

GYODER ÜYELİK

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER’e yeni üye olmak için gerekli bilgileri buradan öğrenebilirsiniz

ÜYELİK