KONFERANSLAR

ÖNCEKİ SAYFA

GEÇMİŞ KONFERANSLAR

Şubat 2018

28

‘KONUTUN GELECEĞİ, GELECEĞİN KONUTU İSTANBUL RAPORU’ SUNUMU

 

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER gayrimenkul sektörüne ışık tutacak çok önemli bir rapor hazırladı.

 

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER, araştırma ve stratejik planlama şirketi AKADEMETRE iş birliği ile , sektöre yepyeni bir rapor kazandırıyor. Rapordaki verilerin, basın mensupları ve gayrimenkul sektörünün temsilcileri ile ilk kez paylaşılacağı lansman 28 Şubat’ta yapılacak ve rapor sunumu ardından gelen panelde sektörün önde gelen isimleri ve disiplinler arası uzmanlar verileri yorumlayacak.

 

DETAYLI BİLGİ

Mayıs 2013

28

GYODER Sektör Buluşması

Türkiye'nin Gayrimenkul Platformu GYODER'in, gayrimenkul sektörüne katkıda bulunmak, tüm sektörü bir araya getirmek ve ilgili konuda uzman kişilerle fikir alışverişinde bulunmak amacıyla düzenlediği GYODER Sektör Buluşması, 28 Mayıs 2013 tarihinde Swissotel The Bosphorus'da gerçekleştirilmiştir.

DETAYLI BİLGİ

Aralık 2011

15

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Olmak

GYODER olarak Sermaye Piyasası Kurulu ile birlikte 15 Aralık 2011 tarihinde Ceylan Intercontinantel Otel’de Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Olmak konferansını düzenlemiş bulunmaktayız. 

DETAYLI BİLGİ

Kasım 2006

15

Konut Finansmanı ve Türkiye Konferansı III

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) tarafından geçtiğimiz yıl ikincisi düzenlenen ve büyük ilgi gören ‘Konut Finansmanı ve Türkiye Konferansı”nın üçüncüsü bu yıl 15 Kasım 2006 tarihinde Swissotel İstanbul’da gerçekleştirilmiştir

DETAYLI BİLGİ

Ekim 2006

03

Gayrimenkul Sektöründe Sınır Ötesi Yatırımlar ve GYO’ların Küreselleşmesi Konferansı

GYODER tarafından 3 Ekim tarihinde Çırağan Sarayı'nda düzenlenen Konferans’a katılmak üzere İstanbul’a gelen dünyaca ünlü gayrimenkul yatırım ustası Samuel Zell’i dinlemek üzere ekonomiye hareket getiren, piyasaları canlandıran gayrimenkul yatırımcılarıyla, profesyoneller, finansörler ve karar vericiler bir araya gelmişlerdir.

DETAYLI BİLGİ

Kasım 2005

17

Konut Finansmanı ve Türkiye Konferansı II

Sermaye Piyasası Kurulu ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği tarafından geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ve büyük ilgi gören Konut Finansmanı ve Türkiye Konferansı'nın ikincisi bu yıl 17 Kasım 2005 tarihinde Swiss Hotel İstanbul'da yapılmıştır.

DETAYLI BİLGİ

Kasım 2004

09

Konut Finansmanı ve Türkiye Konferansı I

SPK'nın 9-10 Kasım 2004 tarihlerinde The Ritz Carlton Hotel'de düzenlediği Konut Finansmanı ve Türkiye Konferansı'nın organizasyonu GYODER tarafından gerçekleştirilmiştir.

DETAYLI BİLGİ

GYODER ETKİNLİK TAKVİMİ

GYODER ÜYELİK

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER’e yeni üye olmak için gerekli bilgileri buradan öğrenebilirsiniz

ÜYELİK