YÜKSEK LİSANS / DOKTORA PROGRAMLARI

ÖNCEKİ SAYFA

Bahçeşehir Üniversitesi İşbirliğiyle “MBA in Real Estate” Yüksek Lisans Programı

GYODER ve Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) işbirliği ile Türkiye'de ilk defa Gayrimenkul sektöründeki ihtiyaçlar doğrultusunda hayata geçirilen gayrimenkul sektörüne yönelik işletme yüksek lisans programı "MBA in Real Estate"  2017 güz dönemi kayıtları başladı.

 

"MBA in Real Estate" programına katılım sağlayanlar, mezun olduklarında Bahçeşehir Üniversitesi’nden MBA derecesi almanın yanı sıra gayrimenkul konusunda uzmanlaşma imkanına da sahip oluyor.

 

Sadece GYODER üyelerine tanınan %50 indirim ayrıcalığıyla faydalanabileceğiniz MBA in Real Estate programına kayıt olma fırsatını kaçırmayın!  

 

Sık Sorulan Sorular

MBA Hakkında Görüşler

Program Detayları ve Katılım Koşulları

Program Ücreti ve Ödeme Detayları

 

 

Özyeğin Üniversitesi İşbirliğiyle “MBA in Real Estate” Yüksek Lisans Programı

GYODER, üniversite işbirliklerine bir yenisini daha ekledi...

 

Özyeğin Üniversitesi (ÖzÜ) ile beraber hayata geçirilen ve gayrimenkul sektörüne yönelik uzmanlaşma olanağı sunan ingilizce işletme yüksek lisans programı "ÖzÜ-MBA in Real Estate" kayıtları başladı.

 

Özyeğin Üniversitesi İşletme Fakültesi öğretim üyeleri başta olmak üzere, GYODER üyesi eğitmenler ve sektör uzmanlarından oluşan zengin bir kadronun ders vereceği "ÖzÜ-MBA in Real Estate" programındaki dersler modüler olup, eğitim 15 ay sürecektir.

 

İstanbul Beşiktaş’ta Swissotel The Bosphorus, OzU Graduate School of Business (GSB) dersliklerinde gerçekleştirilecek olan bu program ile sektör çalışanları bir yandan çalışırken bir yandan da kariyerlerini desteklemek ve/veya kariyer hayatlarını değiştirmek fırsatları bulmaktadırlar.

 

ÖzÜ-MBA in Real Estate programında başarılı olan öğrenciler MBA in Real Estate diplomalarına ek olarak, ABD’deki oldukça prestijli bir program olan Wisconsin - Madison Üniversitesi GREM (Global Real Estate Masters) programına katılarak, çift diploma alma hakkına sahip olacaklardır.

 

Sadece GYODER üyelerine tanınan %25 indirim ayrıcalığıyla faydalanabileceğiniz ingilizce "MBA in Real Estate" programına kayıt olma fırsatını kaçırmayın!

 

Detaylı bilgilenmek için aşağıdaki tanıtım filmini izlemeyi unutmayınız!

 

 

 

Program Koşulları

Başvuru Koşulları

Online Başvuru

GYODER ETKİNLİK TAKVİMİ

GYODER ÜYELİK

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER’e yeni üye olmak için gerekli bilgileri buradan öğrenebilirsiniz

ÜYELİK