Educational Programmes

Gayrimenkul Hukuku Eğitim Semineri

About Programme

GYODER Akademi gayrimenkul sektörünün profesyonellerine katkı sağlamaya yönelik eğitim seminerlerine devam ediyor.

Gayrimenkul Hukuku Eğitim Semineri; sektör profesyonellerinin sık karşılaştıkları hukuki konularda yararlanabilecekleri; teori ve uygulamanın harmanlanarak anlatılacağı bir seminer olacak.

Gayrimenkul hukuku konusunda güncel bilgilere ulaşmak ve bilgilerini tazelemek isteyen tüm sektör çalışanları ilgili eğitim seminerine katılabilirler.


Eğitimin İçeriği Nedir?

  • Gayrimenkul Profesyonelleri için Genel Hukuk Bilgisi ve Mülkiyet Hukukunda Uygulamaya Yönelik Temel Kavramlar
  • Kamu ve Özel Sektör Uygulamalarıyla Üst Hakkı
  • Tüketici Mevzuatı ve Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmeleri
  • Ortaklık İlişkisi İle Gayrimenkul Projesi Geliştirmek
  • Alışveriş Merkezleri Hakkında Yönetmelik


Eğitmen Hakkında

Av. Pınar Ersin KOLLU, L.LM, ATC, İş GYO, Hukuk Müşaviri, İK&Eğitim Grup Başkanı

1994 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Pınar Ersin Kollu’nun, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Ekonomi Hukuku Yüksek Lisans derecesi bulunmaktadır. Kollu, 1995 yılında avukatlık stajını tamamlayarak İstanbul Barosu’na kayıt olmuştur. Kariyer hayatına 1996 yılında BEDAŞ’da avukat olarak başlamıştır.

2000 yılında İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş’de göreve başlayan Kollu, şirketin Hukuk Müşavirliği ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlükleri’nin kuruluş sürecini gerçekleştirmiştir. Halen Hukuk Müşavirliği ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nden sorumlu Grup Başkanı olarak görevine devam etmektedir. Kanyon Yönetim, İşletim ve Pazarlama A.Ş.’de Yönetim Kurulu üyesidir. İnsan Kaynakları Yöneticiliği Sertifikası ve International Coaching Federation Akreditasyonlu Adler Koçluk Sertifikası bulunmakta olup; çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde koçluk ve mentorluk yapmakta ve İngilizce bilmektedir.

Gayrimenkul hukukunun çeşitli konularında GYODER Akademi ve Bahçeşehir Üniversitesi MBA in Real Estate programında ders veren Kollu, çeşitli platformlarda gerek hukuk gerek koçluk ve mentorluk konularında konuşmacı olarak yer almaktadır.

Instructors

Av. Pınar Ersin