Educational Programmes

ÖRNEK OLAYLAR IŞIĞINDA GAYRİMENKUL PROJESİ GELİŞTİRMEKTE ALTERNATİF HUKUKİ YOLLAR

About Programme

Av. PINAR ERSİN KOLLU
İŞ GYO, Hukuk Müşaviri

GYODER olarak gayrimenkul sektörünün profesyonellerine katkı sağlayacağına inandığımız eğitimlerimize yaz döneminde de ara vermeden devam etmekteyiz. Sektör tarafından yoğun ilgi gören Örnek Olaylar Işığında Gayrimenkul Projesi Geliştirmekte Alternatif Hukuki Yollar adlı eğitim 12 Temmuz, Salı günü GYODER Ofisinde düzenlenecektir. İş GYO Hukuk Müşaviri Sn. Av. Pınar Ersin Kollu tarafından verilecek eğitim için katılım 20 kişi ile sınırlıdır. GYODER üyelerine avantajlı ücretlerle sunulacak eğitimde ayrıca katılımcılara GYODER onaylı sertifika verilecektir. 

Konu içeriği? 

· Gayrimenkulle tanışmak
· Mülkiyet benzeri haklar
· Karma modeller

Kimler Katılmalı? 

Gayrimenkul ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren kurumların yöneticileri, tasarım/proje geliştirme yönetici ve uzmanları. 

Eğitmen Hakkında 

Pınar Ersin Kollu, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 1995 yılında İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak Avukatlık Stajını tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Avrupa Topluluğu'nun Hukuki Yapısı Master Programını ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Hukuku Master Programını tamamlamıştır. Prof.Dr.Şener Akyol Hukuk Bürosu'nda Stajyer Avukat ve Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.'nde Avukat olarak görev yapmıştır. 2000 yılında İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. bünyesine dahil olmuş ve Şirketin Hukuk Müşavirliği'ni kurmuştur. Halen İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin Hukuk Müşaviri olarak görev yapmakta olup; evli ve 1 çocuk annesidir.

Instructors

Av. Pınar Ersin